Pomoc drogowa

Pragniemy jedynie wyróżniać się na tle otaczających nas instytucji. Znajdziesz u nas to, co powinien mieć Twój najlepszy przyjaciel, kogoś, kto podobnie jak nasza pomoc drogowa zawsze udzieli Ci silnego ramienia. przyjaciel, któremu możesz całkowicie zaufać i który jest gotowy

Ponieważ specjalizujemy się w defektach, wszelkimi drobnymi naprawami zajmujemy się podczas jazdy. Na miejscu wykonamy dla Ciebie wiele drobnych napraw, m.in. wymianę lub odnowienie koła, naprawę wycieraczek, uzupełnienie paliwa, uruchomienie silnika. Na decyzję o skorzystaniu z lawety lub w przypadku samochodów ciężarowych o holowaniu na sztywnym holu może mieć wpływ stan pojazdu. Jesteśmy na to przygotowani przez cały czas. Po przyjeździe ubezpieczamy miejsce zdarzenia. Gdziekolwiek utknie Twój pojazd – na dowolnej trasie, w dowolnym miejscu, w dowolnej alejce – nie ma to znaczenia. Aby Ci pomóc, znajdziemy tę lokalizację. Biorąc pod uwagę, że nasza mapa drogowa nie jest dla nas tajemnicą.

 

Pamiętaj więc o danych kontaktowych znajomego. Może się przydać w każdym miejscu w Polsce. Nigdy nie jest zły moment ani dzień, aby się z nami skontaktować. Możesz być pewien, że przyjedziemy szybko! Bo tak właśnie działa pomoc drogowa MegaHol. Właściwie tak właśnie wyglądają przyjaciele.You can schedule our assistance 24 hours a day:

  • Nieodpłatne usługi z OC winnego kolizji , a także w granicach Assistance
  • Przewóz, lawetowanie i holowanie wszelkich pojazdów
  • Mobilny serwis, ratunkowe drobne naprawy
  • Przeciągnięcie samochodu na drogę względnie ustawienie go na kołach
  • Wyeliminowanie pomyłkowo wlanego paliwa ewentualnie dowóz paliwa

 

Ustal detale! Przyjaciel z Dąbrowy Górniczej czuwa gotowy do realizacji zadań!

 

Laweta – Autoautolawety 24h

 

Przyczepy samochodowe to najbardziej wydajny i wygodny sposób transportu niesprawnych samochodów. Należy pamiętać, że jest to jedyne właściwe postępowanie w przypadku autostrady, ponieważ na tym obszarze prawo zabrania holowania. Nasza pewność wynika z fachowo wyposażonych samochodów (w tym pięcioosobowych lawet) i wykwalifikowanej siły roboczej. Samochód oddany pod naszą opiekę będzie w pełni bezpieczny w załadunku i transporcie. Samochód oraz ewentualni pasażerowie będą przez całą dobę dowożeni w wyznaczone miejsce.

 

Gdybyśmy zdecydowali się na przesiadkę na ten środek transportu, stan techniczny pojazdu musiał być odpowiedni, a przepisy musiały umożliwiać holowanie. Jedynym problemem jest prędkość, z jaką podążasz ścieżką; możesz zmienić swoje wskazówki w dowolnym momencie. Nie ma wątpliwości, że zespół ten powinien osiągać duże prędkości rzędu 60 km/h.
Holowanie aut ciężarowych TIR 24h

 

Kiedy ciężarówka nie jest w stanie ominąć problemu na drodze, zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji, przed którą stoimy. Prawdziwa ciężarówka może zakłócać ruch na kilka godzin. Holowanie często wydaje się być jedyną opcją w takich sytuacjach, aby oczyścić drogę. Pomoc drogowa Dąbrowy Górniczej poradzi sobie z tym problemem bez zarzutu.

 

Dzięki naszemu zaawansowanemu sprzętowi jesteśmy w stanie z łatwością holować każdą markę i model pojazdu. Wysokiej jakości naczepa niskopodwoziowa, specjalistyczna laweta, specjalistyczny sprzęt pomocniczy i oczywiście laweta sztywna sprawiają, że przewieziemy nawet zestaw ciężarowy lub autobus, naczepę, ciągnik, ciężarówkę, lub pojazd dostawczy w bezpieczny i odpowiedzialny sposób. Po wyjęciu ciężarówki z wąwozu możemy ją postawić na kołach niezależnie od tego jak źle była utrzymana i jak trudno było się do niej dostać.

 

Możemy zorganizować taki transport, dzięki czemu nie ma potrzeby składowania gdziekolwiek ładunków napędzanych niepełnosprawnym pojazdem. Powołamy załogę, która fachowo przeładuje zapasy i od razu znajdzie alternatywny środek transportu.

 

Zawsze skupiamy się na Twoim wewnętrznym spokoju i bezpieczeństwie, dlatego nasz kompetentny i doświadczony personel pracuje nad tym przez całą dobę. Bez względu na pogodę, dzięki dużemu zapleczu jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie 24 godziny na dobę.
Mobilny serwis 24h

 

Wiele usterek da się łatwo naprawić. Tego typu podstawowe błędy, które uniemożliwiają dalszy ruch, zdarzają się często. Utrata paliwa, oleju lub sporadyczne rozlanie innego paliwa do zbiornika; kluczyki pozostawione w samochodzie; przebita opona; uszkodzone wycieraczki; i kilka innych drobnych wpadek, które mogą zdarzyć się podczas jazdy. Na szczęście bezpośrednie naprawy są dostępne przez całą dobę dzięki naszej mobilnej pomocy drogowej. Nie będzie konieczne wzywanie lawety. Zaletą tej usługi jest sprawny dojazd, zwłaszcza gdy mobilna stacja naprawy opon jest dostępna całodobowo.

 

The greatest experts are employed by the mobile service. One of the reasons our mechanics can perform basic repairs on any car, no matter what brand or model, is that they have been properly prepared.

 

You make one call only. We strike up a discussion right away. The mechanic will arrive at the location in a short while, and we will provide you with the specifics of the breakdown as well as the vehicle's make and model. Since helping the motorist to the best of our ability is our top responsibility, we take a thorough approach to any potential accidents.Transport niskopodwoziowy

 

Nasza doświadczona flota jest dostępna do transportu maszyn budowlanych, dlatego gorąco polecamy tę usługę. Jesteśmy w stanie sprawnie i bezpiecznie przewieźć każdą gabarytową maszynę drogową, np. walce czy np. koparki gąsienicowe. Wszystkie maszyny rolnicze są przez nas transportowane. Kierowcy mają kwalifikacje do transportu, powiedzmy, wózków widłowych, ponieważ przeszli niezbędne szkolenie w zakresie przenoszenia małego, ale ciężkiego sprzętu. Ważnymi składnikami naszego produktu są przewozy dalekobieżne i wielkogabarytowe. Przewozimy zarówno gruz masywny, jak i duże zbrojenie.

 

Usługi te oferujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Oferujemy ubezpieczenie ładunku oraz niezbędną dokumentację związaną ze świadczonymi usługami.

 

Dlaczego my?

 

ponieważ MegaHol oferuje fachową pomoc drogową 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, nie tylko w okolicy, ale na terenie całego kraju. Dzieje się tak dzięki wieloletniemu doświadczeniu ośrodków, które sobie wzajemnie pomagają, a także profesjonalistom, którzy posiadają udokumentowane doświadczenie i oczywiście kwalifikacje. Tworząc tę ​​koncepcję, spodziewaliśmy się najwyższej efektywności i usług wysokiej klasy za rozsądną cenę.

 

Usługi wyceniane są indywidualnie. Miejsce zdarzenia, rodzaj serwisowanego pojazdu, wykorzystanie części zamiennych, zakres prac wykonanych na miejscu zdarzenia i oczywiście to, czy potrzebna była laweta, czy też nie, to tylko niektóre ze zmiennych determinujących wartość .

 

Nasza pomoc, jaką przeprowadzamy ze względu na szkody zaistniałej w rezultacie kolizji nie z Państwa przyczyny, może być opłacona z OC winnego. Może być też wolna od opłat w sytuacji kiedy rozporządzają Państwo stosownym ubezpieczeniem Assistance.

 

Strona internetowa: https://www.megahol.pl/dabrowa-gornicza/

16 Views